Bayilik Başvuru

2020 yılında kurulan Biblo Modelleri, güzel, zarif ve estetik tasarımlara can vererek sizlerle kaliteyi buluşturmaktadır. Kısa sürede kendini kanıtlamış bir markadır. Sıra dışı, kaliteli tasarımları ile biblo sektöründe önde gelen biblo modelleri stratejik ortaklık ile markanın imajı ve hedefleri doğrultusunda bayilik vermektedir. 

Farklı ürün kategorilerinde yer alan binlerce ürünün satışını yaparak gelir elde edebilirsiniz.

2020 yılından itibaren toptan satış olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Biblo modelleri, İstanbul başta olmak üzere Türkiye'de bir çok ilde sizlere hizmet vermektedir. 

Bayilik için başvuru ve ön görüşme yaparak deneyimlerimizi, sunumlarla sizlerle beraber paylaşarak, markamızın stratejisi ve belirlediği hedefler doğrultusunda iş birliği yapılmaktadır. Başvuruların değerlendirilme sürecinde hedef satış ve mevcut olan potansiyel dikkate alınmaktadır. Ürün seçimi ile ilgili uzman ekiplerimiz sizlere gerekli olan bütün desteği vermektedir. Türkiye'nin en büyük sanatsal heykel ve biblo üretimi yapan ayrıca satış ofislerinde kurumsallara yönelik toptan biblo ve ev aksesuarları satan bir kuruluşuz.

İletişim

Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. No: 51 İstanbul / Sarıyer

+90 537 838 7671

info@biblomodelleri.com

Biblo Modelleri için Sorumluluk Metni : Biblo Modelleri, yalnızca Satıcı ile Müşteri/Alıcı/Kullanıcı arasındaki işlemleri kolaylaştırmak için platformunu sunan bir aracıdır ve Satıcı ile Müşteri/Alıcı/Kullanıcı arasındaki herhangi bir işlemin tarafı değildir ve hiçbir şekilde tarafı olamaz veya kontrol edilemez. Bu Web Sitesindeki tüm teklifler ve indirimler, ürünlerinin reklamını yapan çeşitli Üretici(ler)/Geliştirici(ler) tarafından genişletilmiştir. Biblo Modelleri, yalnızca teklifleri iletir ve bu ürün veya hizmetlerin hiçbirini satmaz veya sunmaz. Sitede yapılan teklif(ler)le ilgili herhangi bir garanti vermemekte veya herhangi bir beyanda bulunmamaktadır. Biblo Modelleri A.Ş. , Müşteri/Alıcı/Kullanıcı ile Satıcı arasındaki herhangi bir anlaşmazlık veya anlaşmazlıkta arabuluculuk yapmaktan veya bunları çözmekten ne sorumlu ne de yükümlü olacaktır ve hem Satıcı hem de Müşteri/Alıcı/Kullanıcı, Biblo Modelleri A. Ş.'i herhangi bir şekilde dahil etmeden tüm bu tür anlaşmazlıkları çözecektir.
Biblo Modelleri