Toptan Satış

Biblo modelleri ile Türkiye de bir çok ilde sunduğumuz birbirinden farklı binlerce çeşit tasarım ile her ihtiyaca ve bütçeye uygun ürünlerle hizmet vermekteyiz. Biblo sektöründe lider konumda olan markamız gün geçtikçe hızla büyümeye devam etmektedir. Her biri özel bir tasarıma sahip olan bu sıra dışı objeleri en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmaktayız.

biblomodelleri.com 'da farklı kategoriler içerisinde yer alan her biri sıra dışı ve özel tasarıma sahip olan binlerce ürünü inceleyerek kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. 

2020 yılından beri Türkiye'de bir çok ile toptan satışlarımız gerçekleşmiştir. Yurtiçinde ve yurtdışında hızla büyüyen markamıza toptan biblo almak isteyenleri bekliyoruz.

Türkiye'nin en büyük sanatsal heykel ve biblo üretimi yapan ayrıca satış ofislerinde kurumsallara yönelik toptan biblo ve ev aksesuarları satan bir kuruluşuz.

İletişim

Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. No: 51 İstanbul / Sarıyer

+90 537 838 7671

info@biblomodelleri.com

Biblo Modelleri için Sorumluluk Metni : Biblo Modelleri, yalnızca Satıcı ile Müşteri/Alıcı/Kullanıcı arasındaki işlemleri kolaylaştırmak için platformunu sunan bir aracıdır ve Satıcı ile Müşteri/Alıcı/Kullanıcı arasındaki herhangi bir işlemin tarafı değildir ve hiçbir şekilde tarafı olamaz veya kontrol edilemez. Bu Web Sitesindeki tüm teklifler ve indirimler, ürünlerinin reklamını yapan çeşitli Üretici(ler)/Geliştirici(ler) tarafından genişletilmiştir. Biblo Modelleri, yalnızca teklifleri iletir ve bu ürün veya hizmetlerin hiçbirini satmaz veya sunmaz. Sitede yapılan teklif(ler)le ilgili herhangi bir garanti vermemekte veya herhangi bir beyanda bulunmamaktadır. Biblo Modelleri A.Ş. , Müşteri/Alıcı/Kullanıcı ile Satıcı arasındaki herhangi bir anlaşmazlık veya anlaşmazlıkta arabuluculuk yapmaktan veya bunları çözmekten ne sorumlu ne de yükümlü olacaktır ve hem Satıcı hem de Müşteri/Alıcı/Kullanıcı, Biblo Modelleri A. Ş.'i herhangi bir şekilde dahil etmeden tüm bu tür anlaşmazlıkları çözecektir.
Biblo Modelleri