Kitaplı Dünya Biblo

Kitaplı Dünya Biblo

KategoriEn Çok Satan BiblolarYeni Çıkan Biblolar

Stok Kodu: BM151

Fiyat180.00 TL  216.00 TL

Adet
%100 İade Garantisi
(Sadece Perakende)
Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti 2 İş Gününde Kargoya Verilir

Kitaplı Dünya Biblo, bulunduğu ortamı canlandıracak anlam katacak şık tasarıma sahip bir biblo modelidir. Yaşam alanlarınıza yaratıcılık katacak, ilham veren bir tasarıma sahiptir. Avangart, klasik, şık tasarımlar başta olmak üzere bir çok tarz ile uyum sağlayacak biblo modelidir. 

Kusursuz, mükemmel detaylara sahip, ağır ve tok görünümlü bir biblo modelidir.

Birinci kalite polyester malzemeden üretilmiştir.

Bulunduğu ortamın değerini arttıracak trend bir tasarıma sahiptir.


Kitaplı Dünya Biblo Boyutları:

  • Yükseklik: 27 cm
  • Genişlik: 14 cmBenzer Biblo Modelleri

Türkiye'nin en büyük sanatsal heykel ve biblo üretimi yapan ayrıca satış ofislerinde kurumsallara yönelik toptan biblo ve ev aksesuarları satan bir kuruluşuz.

İletişim

Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. No: 51 İstanbul / Sarıyer

+90 537 838 7671

info@biblomodelleri.com

Biblo Modelleri için Sorumluluk Metni : Biblo Modelleri, yalnızca Satıcı ile Müşteri/Alıcı/Kullanıcı arasındaki işlemleri kolaylaştırmak için platformunu sunan bir aracıdır ve Satıcı ile Müşteri/Alıcı/Kullanıcı arasındaki herhangi bir işlemin tarafı değildir ve hiçbir şekilde tarafı olamaz veya kontrol edilemez. Bu Web Sitesindeki tüm teklifler ve indirimler, ürünlerinin reklamını yapan çeşitli Üretici(ler)/Geliştirici(ler) tarafından genişletilmiştir. Biblo Modelleri, yalnızca teklifleri iletir ve bu ürün veya hizmetlerin hiçbirini satmaz veya sunmaz. Sitede yapılan teklif(ler)le ilgili herhangi bir garanti vermemekte veya herhangi bir beyanda bulunmamaktadır. Biblo Modelleri A.Ş. , Müşteri/Alıcı/Kullanıcı ile Satıcı arasındaki herhangi bir anlaşmazlık veya anlaşmazlıkta arabuluculuk yapmaktan veya bunları çözmekten ne sorumlu ne de yükümlü olacaktır ve hem Satıcı hem de Müşteri/Alıcı/Kullanıcı, Biblo Modelleri A. Ş.'i herhangi bir şekilde dahil etmeden tüm bu tür anlaşmazlıkları çözecektir.
Biblo Modelleri