Satranç Taşları 3'lü Set

Satranç Taşları 3'lü Set

Kategori

Stok Kodu: BM145

Fiyat320.00 TL  384.00 TL

Adet
%100 İade Garantisi
(Sadece Perakende)
Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti 2 İş Gününde Kargoya Verilir

Satranç, iki oyuncunun satranç tahtası ve taşları ile oynadığı masa oyunudur. Dünya çapında turnuvaları düzenlenen bir spor dalıdır. 

Satranç tahtası olarak adlandırılan 8x8 cm boyutlarında kare bir alan üzerinde 32 adet satranç taşıyla oynanmaktadır. Oyunun amacı rakip şahı mat etmektir. M.S. 6. yüzyılda Hindistan'da ortaya çıkmıştır. M.S. 10. yüzyılda tüm Asya'ya, Ortadoğu ve Avrupa'ya yayılmıştır. Avrupa'daki soylular arasında popüler bir oyun haline geldikten sonra `Kraliyet Oyunu` olarak anılmaya başlamıştır. Zamanla kurallar ve dizilişler değiştikten sonra bugün ki standart halini almıştır.

3'lü set içerisinde Şah, Vezir ve At taşları bulunmaktadır.


Benzer Biblo Modelleri

Türkiye'nin en büyük sanatsal heykel ve biblo üretimi yapan ayrıca satış ofislerinde kurumsallara yönelik toptan biblo ve ev aksesuarları satan bir kuruluşuz.

İletişim

Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. No: 51 İstanbul / Sarıyer

+90 537 838 7671

info@biblomodelleri.com

Biblo Modelleri için Sorumluluk Metni : Biblo Modelleri, yalnızca Satıcı ile Müşteri/Alıcı/Kullanıcı arasındaki işlemleri kolaylaştırmak için platformunu sunan bir aracıdır ve Satıcı ile Müşteri/Alıcı/Kullanıcı arasındaki herhangi bir işlemin tarafı değildir ve hiçbir şekilde tarafı olamaz veya kontrol edilemez. Bu Web Sitesindeki tüm teklifler ve indirimler, ürünlerinin reklamını yapan çeşitli Üretici(ler)/Geliştirici(ler) tarafından genişletilmiştir. Biblo Modelleri, yalnızca teklifleri iletir ve bu ürün veya hizmetlerin hiçbirini satmaz veya sunmaz. Sitede yapılan teklif(ler)le ilgili herhangi bir garanti vermemekte veya herhangi bir beyanda bulunmamaktadır. Biblo Modelleri A.Ş. , Müşteri/Alıcı/Kullanıcı ile Satıcı arasındaki herhangi bir anlaşmazlık veya anlaşmazlıkta arabuluculuk yapmaktan veya bunları çözmekten ne sorumlu ne de yükümlü olacaktır ve hem Satıcı hem de Müşteri/Alıcı/Kullanıcı, Biblo Modelleri A. Ş.'i herhangi bir şekilde dahil etmeden tüm bu tür anlaşmazlıkları çözecektir.
Biblo Modelleri