Anne ve Yavru At Biblo

Anne ve Yavru At Biblo

KategoriHayvan Figürlü Biblolar

Stok Kodu: BM104

Fiyat210.00 TL  252.00 TL

Adet
%100 İade Garantisi
(Sadece Perakende)
Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti 2 İş Gününde Kargoya Verilir

Anne ve Yavru At Biblo, sıra dışı tasarımı ile dikkatleri üzerine çekecek şık bir dekorasyon objesidir. Gerçekçi ve sıra dışı tasarımı ile yaşam alanlarınızın havasını değiştirecektir. 

 İstediğiniz renklerde boyayarak kişileştirebilirsiniz. Modern, klasik ve avangart tarzlar başta olmak üzere bir çok tarza uyum sağlayacak şık bir dekorasyon objesidir. Modası geçmeyecek, ağır ve tok bir görünümde bir tasarıma sahiptir. Kusursuz ve gerçekçi detaylara sahip, geometrik şekli ile dikkatleri üzerine çekecek bir biblo modelidir.

Ev ve ofis aksesuarlarında ve vitrin önünde kullanılabilmektedir.

Anne ve Yavru At Biblo Boyutları:

  • Yükseklik: 28 cm
  • Genişlik: 34 cm

Benzer Biblo Modelleri

Türkiye'nin en büyük sanatsal heykel ve biblo üretimi yapan ayrıca satış ofislerinde kurumsallara yönelik toptan biblo ve ev aksesuarları satan bir kuruluşuz.

İletişim

Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. No: 51 İstanbul / Sarıyer

+90 537 838 7671

info@biblomodelleri.com

Biblo Modelleri için Sorumluluk Metni : Biblo Modelleri, yalnızca Satıcı ile Müşteri/Alıcı/Kullanıcı arasındaki işlemleri kolaylaştırmak için platformunu sunan bir aracıdır ve Satıcı ile Müşteri/Alıcı/Kullanıcı arasındaki herhangi bir işlemin tarafı değildir ve hiçbir şekilde tarafı olamaz veya kontrol edilemez. Bu Web Sitesindeki tüm teklifler ve indirimler, ürünlerinin reklamını yapan çeşitli Üretici(ler)/Geliştirici(ler) tarafından genişletilmiştir. Biblo Modelleri, yalnızca teklifleri iletir ve bu ürün veya hizmetlerin hiçbirini satmaz veya sunmaz. Sitede yapılan teklif(ler)le ilgili herhangi bir garanti vermemekte veya herhangi bir beyanda bulunmamaktadır. Biblo Modelleri A.Ş. , Müşteri/Alıcı/Kullanıcı ile Satıcı arasındaki herhangi bir anlaşmazlık veya anlaşmazlıkta arabuluculuk yapmaktan veya bunları çözmekten ne sorumlu ne de yükümlü olacaktır ve hem Satıcı hem de Müşteri/Alıcı/Kullanıcı, Biblo Modelleri A. Ş.'i herhangi bir şekilde dahil etmeden tüm bu tür anlaşmazlıkları çözecektir.
Biblo Modelleri