Geyik Biblo

Geyik Biblo

KategoriHayvan Figürlü Biblolar

Stok Kodu: BM102

Fiyat100.00 TL  120.00 TL

Adet
%100 İade Garantisi
(Sadece Perakende)
Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti 2 İş Gününde Kargoya Verilir

Geyik biblo, evlere çok şık bir dekor sağlamakla beraber takı sarkıtmaları içinde kullanabileceğimiz ayrıca bir ev dekorasyonudur. Yaşam alanlarınızın tarzını değiştirerek şıklık katacak bulunduğu orta uyum sağlayacak bir dekorasyon objesidir. Klasik, şık, avangart, modern tarzlar başta olmak üzere her tarza uyum sağlayacak bir tasarıma sahiptir. 

Geometrik şekli ve kusursuz detayları ile yaşam alanlarınızda dikkatleri üzerine çekecektir. Ev ve ofis dekorasyonlarınıza uyum sağlayarak şıklık katacak bir biblo modelidir.

İstediğiniz renklerde boyayarak kişiselleştirebilirsiniz.

Polyester malzemeden üretilmiştir. 

Ev-ofis aksesuarları, ev - ofis dekorasyonu, vitrin önü vb. alanlarda rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Geyik Biblo Boyutları:

Yükseklik: 29.5 cm

Genişlik: 19 cm


Benzer Biblo Modelleri

Türkiye'nin en büyük sanatsal heykel ve biblo üretimi yapan ayrıca satış ofislerinde kurumsallara yönelik toptan biblo ve ev aksesuarları satan bir kuruluşuz.

İletişim

Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. No: 51 İstanbul / Sarıyer

+90 537 838 7671

info@biblomodelleri.com

Biblo Modelleri için Sorumluluk Metni : Biblo Modelleri, yalnızca Satıcı ile Müşteri/Alıcı/Kullanıcı arasındaki işlemleri kolaylaştırmak için platformunu sunan bir aracıdır ve Satıcı ile Müşteri/Alıcı/Kullanıcı arasındaki herhangi bir işlemin tarafı değildir ve hiçbir şekilde tarafı olamaz veya kontrol edilemez. Bu Web Sitesindeki tüm teklifler ve indirimler, ürünlerinin reklamını yapan çeşitli Üretici(ler)/Geliştirici(ler) tarafından genişletilmiştir. Biblo Modelleri, yalnızca teklifleri iletir ve bu ürün veya hizmetlerin hiçbirini satmaz veya sunmaz. Sitede yapılan teklif(ler)le ilgili herhangi bir garanti vermemekte veya herhangi bir beyanda bulunmamaktadır. Biblo Modelleri A.Ş. , Müşteri/Alıcı/Kullanıcı ile Satıcı arasındaki herhangi bir anlaşmazlık veya anlaşmazlıkta arabuluculuk yapmaktan veya bunları çözmekten ne sorumlu ne de yükümlü olacaktır ve hem Satıcı hem de Müşteri/Alıcı/Kullanıcı, Biblo Modelleri A. Ş.'i herhangi bir şekilde dahil etmeden tüm bu tür anlaşmazlıkları çözecektir.
Biblo Modelleri