At Kafası Biblo

At Kafası Biblo

KategoriHayvan Figürlü Biblolar

Stok Kodu: BM126

Fiyat160.00 TL  192.00 TL

Adet
%100 İade Garantisi
(Sadece Perakende)
Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti 2 İş Gününde Kargoya Verilir

At Kafası Biblo ile atın asaletini yaşam alanlarınıza taşıyın. Ev ve ofislerinizde şık bir dekorasyon objesi olacaktır. Sıra dışı, gerçekçi tasarımı ile ev ve ofislerinizin tarzını değiştirecektir. İstediğiniz renklerde boyayarak kişileştirebilirsiniz. Her tarza uyum sağlayarak, yaşam alanlarınıza şıklık katacaktır. Kusursuz ve gerçekçi detayları ile evlerinizin ve ofislerinizin vazgeçilmez bir dekorasyon parçası olacaktır.

Polyester malzemeden üretilmiştir. 

At Kafası Biblo Boyutları:

  • Genişlik: 14cm
  • Yükseklik: 27cm
  • Derinlik: 27cm 

Benzer Biblo Modelleri

Türkiye'nin en büyük sanatsal heykel ve biblo üretimi yapan ayrıca satış ofislerinde kurumsallara yönelik toptan biblo ve ev aksesuarları satan bir kuruluşuz.

İletişim

Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. No: 51 İstanbul / Sarıyer

+90 537 838 7671

info@biblomodelleri.com

Biblo Modelleri için Sorumluluk Metni : Biblo Modelleri, yalnızca Satıcı ile Müşteri/Alıcı/Kullanıcı arasındaki işlemleri kolaylaştırmak için platformunu sunan bir aracıdır ve Satıcı ile Müşteri/Alıcı/Kullanıcı arasındaki herhangi bir işlemin tarafı değildir ve hiçbir şekilde tarafı olamaz veya kontrol edilemez. Bu Web Sitesindeki tüm teklifler ve indirimler, ürünlerinin reklamını yapan çeşitli Üretici(ler)/Geliştirici(ler) tarafından genişletilmiştir. Biblo Modelleri, yalnızca teklifleri iletir ve bu ürün veya hizmetlerin hiçbirini satmaz veya sunmaz. Sitede yapılan teklif(ler)le ilgili herhangi bir garanti vermemekte veya herhangi bir beyanda bulunmamaktadır. Biblo Modelleri A.Ş. , Müşteri/Alıcı/Kullanıcı ile Satıcı arasındaki herhangi bir anlaşmazlık veya anlaşmazlıkta arabuluculuk yapmaktan veya bunları çözmekten ne sorumlu ne de yükümlü olacaktır ve hem Satıcı hem de Müşteri/Alıcı/Kullanıcı, Biblo Modelleri A. Ş.'i herhangi bir şekilde dahil etmeden tüm bu tür anlaşmazlıkları çözecektir.
Biblo Modelleri