Diana Biblo

Diana Biblo

KategoriKadın Ve Erkek BiblolarıMitoloji - Tarih Bibloları

Stok Kodu: BM138

Fiyat210.00 TL  252.00 TL

Adet
%100 İade Garantisi
(Sadece Perakende)
Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti 2 İş Gününde Kargoya Verilir

Diana, Roma mitolojisinde ayın ve avcılığın bakire tanrıçası olarak bilinmektedir. Yunan mitolojisinde ki Artemis ile denktir. Delos adasında, ikiz erke kardeşi Apollo ile doğmuştur. Jüpiter ve Latona' nın çocuğudur.

Ay, gökteki sembolüdür. Sembol hayvanları ise dişi ayı ve geyiktir. Avcılar adında bir av grubu bulunmaktadır. Genellikle 12 - 15 yaşlarında bir kız görünümüne sahiptir. Avcılar grubunda tarih boyu genel olarak kızlar olsa da nadir olarak erkekler de bulunmuştur.

Selene'den ay tanrıçası görevini almıştır. Ay ve avcılık dışında kız çocukları, doğum ve daha bir çok şeyin tanrıçası olarak da bilinmektedir.

Latona, Diana ve Apollo'ya hamileyken Juno tarafından lanetlenerek yeryüzünde kökü olmayan hiç bir yerde doğum yapamayacaktır. Jüpiter ona yardım etmez. Latona da yeryüzü ile bir bağı olmayan yüzen bir ada olan Delos'ta doğum yapmıştır. Doğumdan sonra Delos yeryüzüne kök salmıştır. Diana ve Apollo Delos'un koruyucularıdır.

Diana Biblo Boyutları: 

  • Genişlik: 18 Cm
  • Derinlik: 11 Cm
  • Yükseklik: 32 Cm

Benzer Biblo Modelleri

Türkiye'nin en büyük sanatsal heykel ve biblo üretimi yapan ayrıca satış ofislerinde kurumsallara yönelik toptan biblo ve ev aksesuarları satan bir kuruluşuz.

İletişim

Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. No: 51 İstanbul / Sarıyer

+90 537 838 7671

info@biblomodelleri.com

Biblo Modelleri için Sorumluluk Metni : Biblo Modelleri, yalnızca Satıcı ile Müşteri/Alıcı/Kullanıcı arasındaki işlemleri kolaylaştırmak için platformunu sunan bir aracıdır ve Satıcı ile Müşteri/Alıcı/Kullanıcı arasındaki herhangi bir işlemin tarafı değildir ve hiçbir şekilde tarafı olamaz veya kontrol edilemez. Bu Web Sitesindeki tüm teklifler ve indirimler, ürünlerinin reklamını yapan çeşitli Üretici(ler)/Geliştirici(ler) tarafından genişletilmiştir. Biblo Modelleri, yalnızca teklifleri iletir ve bu ürün veya hizmetlerin hiçbirini satmaz veya sunmaz. Sitede yapılan teklif(ler)le ilgili herhangi bir garanti vermemekte veya herhangi bir beyanda bulunmamaktadır. Biblo Modelleri A.Ş. , Müşteri/Alıcı/Kullanıcı ile Satıcı arasındaki herhangi bir anlaşmazlık veya anlaşmazlıkta arabuluculuk yapmaktan veya bunları çözmekten ne sorumlu ne de yükümlü olacaktır ve hem Satıcı hem de Müşteri/Alıcı/Kullanıcı, Biblo Modelleri A. Ş.'i herhangi bir şekilde dahil etmeden tüm bu tür anlaşmazlıkları çözecektir.
Biblo Modelleri