Erkek Tors Biblo

Erkek Tors Biblo

KategoriKadın Ve Erkek BiblolarıEn Çok Satan BiblolarYeni Çıkan BiblolarYeni Model BiblolarHaftanın Seçkinleri

Stok Kodu: BM153

Fiyat110.00 TL  132.00 TL

Adet
%100 İade Garantisi
(Sadece Perakende)
Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti 2 İş Gününde Kargoya Verilir

Erkek Tors Biblo, yaşam alanlarınızda sanata yer verin. Ev ve ofislerinizde sanatsal bu model ile şık bir hava katın. Değişik ve sanatsal bu tasarımı ile şık bir masa ürünüdür.

Tors kökeni Latince olan bir kelimedir. Arkeolojide başı, kolu ve bacağı kopuk sadece gövde parçası olarak bulunan heykellere bu isim verilmektedir. En önemli Tors örnekleri Eski Yunan sanatına aittir. 19. yüzyılda torsun estetik bir tasarıma sahip ve kendi içinde bir değeri olduğu anlaşılmıştır. O dönemlerde  heykeller özellikle baş, kol ve bacaksız olarak betimlenmişlerdir.

Tors heykelleri günümüzde ise resim atölyelerinde öğrencilerin çalışma yaptıkları model olarak kullanılmaktadır. 

Erkek Tors Biblo Boyutları:

Yükseklik: 26cm

Genişlik: 11 cm

Derinlik: 8 cm

Benzer Biblo Modelleri

Türkiye'nin en büyük sanatsal heykel ve biblo üretimi yapan ayrıca satış ofislerinde kurumsallara yönelik toptan biblo ve ev aksesuarları satan bir kuruluşuz.

İletişim

Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. No: 51 İstanbul / Sarıyer

+90 537 838 7671

info@biblomodelleri.com

Biblo Modelleri için Sorumluluk Metni : Biblo Modelleri, yalnızca Satıcı ile Müşteri/Alıcı/Kullanıcı arasındaki işlemleri kolaylaştırmak için platformunu sunan bir aracıdır ve Satıcı ile Müşteri/Alıcı/Kullanıcı arasındaki herhangi bir işlemin tarafı değildir ve hiçbir şekilde tarafı olamaz veya kontrol edilemez. Bu Web Sitesindeki tüm teklifler ve indirimler, ürünlerinin reklamını yapan çeşitli Üretici(ler)/Geliştirici(ler) tarafından genişletilmiştir. Biblo Modelleri, yalnızca teklifleri iletir ve bu ürün veya hizmetlerin hiçbirini satmaz veya sunmaz. Sitede yapılan teklif(ler)le ilgili herhangi bir garanti vermemekte veya herhangi bir beyanda bulunmamaktadır. Biblo Modelleri A.Ş. , Müşteri/Alıcı/Kullanıcı ile Satıcı arasındaki herhangi bir anlaşmazlık veya anlaşmazlıkta arabuluculuk yapmaktan veya bunları çözmekten ne sorumlu ne de yükümlü olacaktır ve hem Satıcı hem de Müşteri/Alıcı/Kullanıcı, Biblo Modelleri A. Ş.'i herhangi bir şekilde dahil etmeden tüm bu tür anlaşmazlıkları çözecektir.
Biblo Modelleri