Sütunlu Lafayette Biblo

Sütunlu Lafayette Biblo

KategoriKadın Ve Erkek BiblolarıMitoloji - Tarih BiblolarıEn Çok Satan BiblolarYeni Çıkan BiblolarYeni Model BiblolarHaftanın Seçkinleri

Stok Kodu: BM155

Fiyat199.99 TL  239.99 TL

Adet
%100 İade Garantisi
(Sadece Perakende)
Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti 2 İş Gününde Kargoya Verilir

Sütunlu Lafayette Biblo, ev ve ofis dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz trend ve şık bir biblo modelidir. Kullanıldığı ortama modern bir dokunuş katacaktır. Her tarzdaki dekorasyon trendine rahatlıkla uyum sağlayacaktır. Hatasız ve mükemmel detayları ile ağır ve tok bir görünüme sahip dekoratif bir biblo modelidir. 

Modası asla geçmeyecek, büyüleyici bir görünüme sahip trend bir parçadır. Sütunlu Lafayette Biblo Boyutları:

Yükseklik: 36 cm

Genişlik: 12 cm

Derinlik: 10 cm

Benzer Biblo Modelleri

Türkiye'nin en büyük sanatsal heykel ve biblo üretimi yapan ayrıca satış ofislerinde kurumsallara yönelik toptan biblo ve ev aksesuarları satan bir kuruluşuz.

İletişim

Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. No: 51 İstanbul / Sarıyer

+90 537 838 7671

info@biblomodelleri.com

Biblo Modelleri için Sorumluluk Metni : Biblo Modelleri, yalnızca Satıcı ile Müşteri/Alıcı/Kullanıcı arasındaki işlemleri kolaylaştırmak için platformunu sunan bir aracıdır ve Satıcı ile Müşteri/Alıcı/Kullanıcı arasındaki herhangi bir işlemin tarafı değildir ve hiçbir şekilde tarafı olamaz veya kontrol edilemez. Bu Web Sitesindeki tüm teklifler ve indirimler, ürünlerinin reklamını yapan çeşitli Üretici(ler)/Geliştirici(ler) tarafından genişletilmiştir. Biblo Modelleri, yalnızca teklifleri iletir ve bu ürün veya hizmetlerin hiçbirini satmaz veya sunmaz. Sitede yapılan teklif(ler)le ilgili herhangi bir garanti vermemekte veya herhangi bir beyanda bulunmamaktadır. Biblo Modelleri A.Ş. , Müşteri/Alıcı/Kullanıcı ile Satıcı arasındaki herhangi bir anlaşmazlık veya anlaşmazlıkta arabuluculuk yapmaktan veya bunları çözmekten ne sorumlu ne de yükümlü olacaktır ve hem Satıcı hem de Müşteri/Alıcı/Kullanıcı, Biblo Modelleri A. Ş.'i herhangi bir şekilde dahil etmeden tüm bu tür anlaşmazlıkları çözecektir.
Biblo Modelleri