Herkül Biblo

Herkül Biblo

KategoriKadın Ve Erkek BiblolarıMitoloji - Tarih Bibloları

Stok Kodu: BM147

Fiyat240.00 TL  288.00 TL

Adet
%100 İade Garantisi
(Sadece Perakende)
Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti 2 İş Gününde Kargoya Verilir

Herkül, Zeus'un oğlu tanrısal kuvvete sahip bir savaşçıdır. Yunan mitolojisinde Herakles, Roma mitolojisinde ise Herkül olarak bilinmektedir. En iyi yaptığı işler ok atmak, at sürmek ve güreşmektir.

Alkmene aşık olan Zeus, kocası kılığında ona yaklaşmıştır. Herakles'in Zeus'un çocuğu olduğunu anlayan Hera onunla sürekli uğraşarak ölümüne neden olmuştur. Herkül, bir kaç günlük bebekken, Hera'nın gönderdiği iki zehirli yılanı öldürmüştür. Kitharion ormanının ünlü canavarını öldürdüğü için ödül olarak kralın kızı Megara ile evlendirilmiştir ve üç oğlu olmuştur. Hera, Herkül'ü çıldırtarak karısını ve çocuklarını öldürmüştür. 

Herkül'ün suçlarından arınması için Miken kralı hizmetinde , istenilen her işi yapmıştır. Kralın Herkül'e yaptırdığı 12 işe mitolojide Herkülün 12 görevi denmektedir.

Benzer Biblo Modelleri

Türkiye'nin en büyük sanatsal heykel ve biblo üretimi yapan ayrıca satış ofislerinde kurumsallara yönelik toptan biblo ve ev aksesuarları satan bir kuruluşuz.

İletişim

Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. No: 51 İstanbul / Sarıyer

+90 537 838 7671

info@biblomodelleri.com

Biblo Modelleri için Sorumluluk Metni : Biblo Modelleri, yalnızca Satıcı ile Müşteri/Alıcı/Kullanıcı arasındaki işlemleri kolaylaştırmak için platformunu sunan bir aracıdır ve Satıcı ile Müşteri/Alıcı/Kullanıcı arasındaki herhangi bir işlemin tarafı değildir ve hiçbir şekilde tarafı olamaz veya kontrol edilemez. Bu Web Sitesindeki tüm teklifler ve indirimler, ürünlerinin reklamını yapan çeşitli Üretici(ler)/Geliştirici(ler) tarafından genişletilmiştir. Biblo Modelleri, yalnızca teklifleri iletir ve bu ürün veya hizmetlerin hiçbirini satmaz veya sunmaz. Sitede yapılan teklif(ler)le ilgili herhangi bir garanti vermemekte veya herhangi bir beyanda bulunmamaktadır. Biblo Modelleri A.Ş. , Müşteri/Alıcı/Kullanıcı ile Satıcı arasındaki herhangi bir anlaşmazlık veya anlaşmazlıkta arabuluculuk yapmaktan veya bunları çözmekten ne sorumlu ne de yükümlü olacaktır ve hem Satıcı hem de Müşteri/Alıcı/Kullanıcı, Biblo Modelleri A. Ş.'i herhangi bir şekilde dahil etmeden tüm bu tür anlaşmazlıkları çözecektir.
Biblo Modelleri