Hermes Biblo

Hermes Biblo

KategoriKadın Ve Erkek BiblolarıMitoloji - Tarih Bibloları

Stok Kodu: BM140

Fiyat240.00 TL  288.00 TL

Adet
%100 İade Garantisi
(Sadece Perakende)
Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti 2 İş Gününde Kargoya Verilir

Hermes, tanrıların en kurnazı ve tanrıların en hızlısı en hızlısı olarak bilinmektedir. Zeus'un habercisi olarak görev yapmaktadır . Baş tanrı olarak bilinen Zeus ve yağmur perisi Maia'nın oğludur. Caduceus adında büyülü bir altın değneğe sahiptir. 

Efsaneye göre bir günlükken ayağa kalkarak beşiğinden çıkan Hermes, üstün yeteneklere sahiptir. Kaplumbağa kabuğundan liri yaparak ondan çıkan ses ile Zeus'u ve Apollon'u büyülemiştir. Bunun üzerine Zeus, Hermes'e bir çift ayakkabı verir ve onu tanrıların habercisi yapar. 

Ticaret yapanlara kılavuzluk etmek ve dünyanın neresinde olursa olsun yolcuların özgür hakkını korumak gibi görevleri de vardır.

En önemli görevlerinden biri de ölenlerin ruhlarını yer altı ülkesine götürmektir.


Hermes Biblo:

  • Yükseklik:30 cm
  • Genişlik: 14 cm

Benzer Biblo Modelleri

Türkiye'nin en büyük sanatsal heykel ve biblo üretimi yapan ayrıca satış ofislerinde kurumsallara yönelik toptan biblo ve ev aksesuarları satan bir kuruluşuz.

İletişim

Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. No: 51 İstanbul / Sarıyer

+90 537 838 7671

info@biblomodelleri.com

Biblo Modelleri için Sorumluluk Metni : Biblo Modelleri, yalnızca Satıcı ile Müşteri/Alıcı/Kullanıcı arasındaki işlemleri kolaylaştırmak için platformunu sunan bir aracıdır ve Satıcı ile Müşteri/Alıcı/Kullanıcı arasındaki herhangi bir işlemin tarafı değildir ve hiçbir şekilde tarafı olamaz veya kontrol edilemez. Bu Web Sitesindeki tüm teklifler ve indirimler, ürünlerinin reklamını yapan çeşitli Üretici(ler)/Geliştirici(ler) tarafından genişletilmiştir. Biblo Modelleri, yalnızca teklifleri iletir ve bu ürün veya hizmetlerin hiçbirini satmaz veya sunmaz. Sitede yapılan teklif(ler)le ilgili herhangi bir garanti vermemekte veya herhangi bir beyanda bulunmamaktadır. Biblo Modelleri A.Ş. , Müşteri/Alıcı/Kullanıcı ile Satıcı arasındaki herhangi bir anlaşmazlık veya anlaşmazlıkta arabuluculuk yapmaktan veya bunları çözmekten ne sorumlu ne de yükümlü olacaktır ve hem Satıcı hem de Müşteri/Alıcı/Kullanıcı, Biblo Modelleri A. Ş.'i herhangi bir şekilde dahil etmeden tüm bu tür anlaşmazlıkları çözecektir.
Biblo Modelleri