Mustafa Kemal Atatürk Mini Büstü

Mustafa Kemal Atatürk Mini Büstü

KategoriKadın Ve Erkek BiblolarıMitoloji - Tarih Bibloları

Stok Kodu: BM150

Fiyat240.00 TL  288.00 TL

Adet
%100 İade Garantisi
(Sadece Perakende)
Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti 2 İş Gününde Kargoya Verilir

Mustafa Kemal Atatürk Mini Büstü, Türkiye cumhuriyetinin kurucusunun biblosudur. Aynı zamanda türk askeri ve devlet adamıdır. 1881'de Selanik'te doğan Atatürk 10 Kasım 1938'de saat 9:05'te vefat etmiştir. 
Cenazesi, Ankara'ya uğurlandı ve naaşı 21 Kasım 1938'de yapılan bir törenle Ankara Etnografya Müzesi'ndeki geçici kabrine konulmuştur.  15 yıl sonra  10 Kasım 1953'te kendisi için yaptırılan Anıtkabir'deki istirahatgâhında toprağa verilmiştir.

Atatürk modern, ilerici ve laik bir ulus devlet kurmak için politik, ekonomik ve kültürel alanlarda sekülarist ve milliyetçi karakterde reformlar gerçekleştirmiştir.


Benzer Biblo Modelleri

Türkiye'nin en büyük sanatsal heykel ve biblo üretimi yapan ayrıca satış ofislerinde kurumsallara yönelik toptan biblo ve ev aksesuarları satan bir kuruluşuz.

İletişim

Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. No: 51 İstanbul / Sarıyer

+90 537 838 7671

info@biblomodelleri.com

Biblo Modelleri için Sorumluluk Metni : Biblo Modelleri, yalnızca Satıcı ile Müşteri/Alıcı/Kullanıcı arasındaki işlemleri kolaylaştırmak için platformunu sunan bir aracıdır ve Satıcı ile Müşteri/Alıcı/Kullanıcı arasındaki herhangi bir işlemin tarafı değildir ve hiçbir şekilde tarafı olamaz veya kontrol edilemez. Bu Web Sitesindeki tüm teklifler ve indirimler, ürünlerinin reklamını yapan çeşitli Üretici(ler)/Geliştirici(ler) tarafından genişletilmiştir. Biblo Modelleri, yalnızca teklifleri iletir ve bu ürün veya hizmetlerin hiçbirini satmaz veya sunmaz. Sitede yapılan teklif(ler)le ilgili herhangi bir garanti vermemekte veya herhangi bir beyanda bulunmamaktadır. Biblo Modelleri A.Ş. , Müşteri/Alıcı/Kullanıcı ile Satıcı arasındaki herhangi bir anlaşmazlık veya anlaşmazlıkta arabuluculuk yapmaktan veya bunları çözmekten ne sorumlu ne de yükümlü olacaktır ve hem Satıcı hem de Müşteri/Alıcı/Kullanıcı, Biblo Modelleri A. Ş.'i herhangi bir şekilde dahil etmeden tüm bu tür anlaşmazlıkları çözecektir.
Biblo Modelleri