Poseidon Büstü

Poseidon Büstü

KategoriKadın Ve Erkek BiblolarıMitoloji - Tarih Bibloları

Stok Kodu: BM142

Fiyat250.00 TL  300.00 TL

Adet
%100 İade Garantisi
(Sadece Perakende)
Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti 2 İş Gününde Kargoya Verilir

Poseidon, Yunan mitolojisinde yer alan denizler ve depremler tanrısıdır. Olymposlu tanrılar arasında denizi simgeler ve denizlerin mutlak hakimi olarak bilinmektedir. Gücü ve egemenliği sadece denizlere değil akarsu ve göllere kadar da uzamaktadır.

Poseidon dalgaları yönettiği gibi aynı zamanda fırtınalarda yaratabilmektedir. Elindeki tridentinin bir vuruşu ile kayalıkları yerinden oynatabilir ve korkunç depremleri yaratabilir. 

Zeus'tan sonra en önemli tanrı olarak bilinmektedir. Kronos ile Rheia'nın oğlu ve Zeus ve Hades'in kardeşidir. Roma Mitolojisi'nde ki adı Neptün olarak bilinmektedir. 

3 dişli yaba, at, yunus ve boğa Poseidon'un sembolleridir. 

Poseidon Büstü Boyutları:

  • Yükseklik: 38 cm 
  • Genişlik: 23 cm 

Benzer Biblo Modelleri

Türkiye'nin en büyük sanatsal heykel ve biblo üretimi yapan ayrıca satış ofislerinde kurumsallara yönelik toptan biblo ve ev aksesuarları satan bir kuruluşuz.

İletişim

Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. No: 51 İstanbul / Sarıyer

+90 537 838 7671

info@biblomodelleri.com

Biblo Modelleri için Sorumluluk Metni : Biblo Modelleri, yalnızca Satıcı ile Müşteri/Alıcı/Kullanıcı arasındaki işlemleri kolaylaştırmak için platformunu sunan bir aracıdır ve Satıcı ile Müşteri/Alıcı/Kullanıcı arasındaki herhangi bir işlemin tarafı değildir ve hiçbir şekilde tarafı olamaz veya kontrol edilemez. Bu Web Sitesindeki tüm teklifler ve indirimler, ürünlerinin reklamını yapan çeşitli Üretici(ler)/Geliştirici(ler) tarafından genişletilmiştir. Biblo Modelleri, yalnızca teklifleri iletir ve bu ürün veya hizmetlerin hiçbirini satmaz veya sunmaz. Sitede yapılan teklif(ler)le ilgili herhangi bir garanti vermemekte veya herhangi bir beyanda bulunmamaktadır. Biblo Modelleri A.Ş. , Müşteri/Alıcı/Kullanıcı ile Satıcı arasındaki herhangi bir anlaşmazlık veya anlaşmazlıkta arabuluculuk yapmaktan veya bunları çözmekten ne sorumlu ne de yükümlü olacaktır ve hem Satıcı hem de Müşteri/Alıcı/Kullanıcı, Biblo Modelleri A. Ş.'i herhangi bir şekilde dahil etmeden tüm bu tür anlaşmazlıkları çözecektir.
Biblo Modelleri